Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Czarnej
MARSZ/PIELGRZYMKA: „Z BŁOGOSŁAWIONĄ RODZINĄ ULMÓW W OBRONIE ŻYCIA”
Zapraszamy na pielgrzymkę/marsz, który odbędzie się 23 marca w Markowej pod hasłem: „Z Błogosławioną Rodziną Ulmów w obronie życia”. Zapraszamy każdego zainteresowanego tym tematem a zawłaszcza osoby zrzeszone we wspólnotach formacyjnych,…
Beatyfikacja Rodziny Ulmów z Markowej – 10.09.2023r.
Przemyśl, 12 lipca 2023 r.L. dz. 1016/021/2023 Komunikat Drodzy Diecezjanie! We wrześniu, Kościół w Polsce, a w szczególności Archidiecezja Przemyska, będzie przeżywać niezwykle ważne wydarzenie wiary, jakim będzie beatyfikacja Czcigodnych…
Program – Misje Święte -Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Czarnej Górnej 14 – 21 maja 2023
Modlitwa o dobre przeżycie Misji Świętych Boże, Stworzycielu nieba i ziemi, Ojcze Jezusa Chrystusa i nasz Ojcze, Prosimy Cię o błogosławieństwo na czas misji świętych. Niech ten czas będzie dla…
ADORACJA – PARAFIA CZARNA – TRIDUUM PASCHALNE 2023
CZWARTEK 06.04.2023 20.00-21.00 OD P. RZESZOWSKICH DO P. PASZKOWSKICH 21.00-22.00 OD P. BARTNIKÓW DO P. RUSINÓW 22.00-23.00 OD P. TETERÓW DO P. DOROŻAŃSKICH 23.00-24.00 MŁODZIEŻ Z NASZEJ PARAFII…
Niedziela – 17.03.2024
Kościół Parafialny:
07.30 – +Helena Bajwolska w 2 rocz. śmierci
11.30 – +Stefan Drebot
16.00 – +Wanda Bukała/greg. 19/
Rabe godz. 09.00
+Maria i Grzegorz Byler
Żłobek godz. 10.15
za parafian
Czarna Dolna godz. 08.30
o zdrowie dla Grzegorza w 50 rocz. urodzin
Michniowiec godz. 10.00
+Daniel Kujawski /od cioci Nusi/
Lipie godz. 11.30
+Mieczysław Pstrąg
Poniedziałek – 18.03.2024
Kościół Parafialny:
godz. 17.30:
1. w intencji Krzysztofa dziękczynna w 50 rocz. urodzin
2. w intencji Anny dziękczynna w 19 rocz. urodzin
3. +Wanda Bukała/greg. 20/
Wtorek – 19.03.2024
Kościół Parafialny:
godz. 17.30:
1. +Wanda Bukała/greg. 21/
2. +Józef i ++ z rodziny Zając
3. +Józef Gdula
Środa – 20.03.2024
Kościół Parafialny:
godz. 17.30:
1. +Wanda Bukała/greg. 22/
2. +Maria Dorożańska /od koleżanki Józefy/
3. +Franciszek Flak /od uczestników pogrzebu/
Czwartek –21.03.2024
Kościół Parafialny:
godz. 17.30
1. +Wanda Bukała/greg. 23/
2. +Krzysztof Adamowicz /od Doroty i Krzysztofa Steciuk/
3. +Natalia Orłowska /od chrześnicy Kasi z rodziną/
Piątek – 22.03.2024 Święta Rita
Kościół Parafialny:
godz. 18.30
1. +Wanda Bukała/greg. 24/
2. +Zbigniew Metko /od pielgrzymów/
3. +Jan Śmigiel /od syna Zbigniewa/
4. +dziękczynna w 25 rocz. ślubu Marii i Edwarda
5. o zdrowie dla Zofii Saładziak za przyczyną św. Rity
Sobota – 23.03.2024
Kościół Parafialny:
godz. 17.30
1. +Wanda Bukała/greg. 25/
2. +Henryk Świerczek /od Leszka z rodziną/
3. +Maria Dorożańska /od Barbary Basiurka/
Niedziela – 24.03.2024 – Niedziela Męki Pańskiej
Kościół Parafialny:
07.30 – +Antonina Gargas /od pracowników Urzędu Gminy w Czarnej/
11.30 – +Krzysztof Adamowicz /od Mirabelli i Maćka Majewskich/
16.00 – +Wanda Bukała/greg. 26/
Rabe godz. 09.00
+Stefania i Antoni Sobieccy
Żłobek godz. 10.15
za parafian
Czarna Dolna godz. 08.30
+Maria i Władysław Magusiak
Michniowiec godz. 10.00
+Krystyna i Franciszek Węglarz
Lipie godz. 11.30 o zdrowie i błog. Boże dla Józefy /od wnuka Maksa/